Ustájení koní

Jezdecká stáj Koně-Brno.cz má svoji základnu v krásném prostředí lesa mezi Bosonohami, Kohoutovicemi, Popůvkami a Troubskem.

Tato krásná příroda, několik minut od Brna, přímo vybízí ke kouzelným vyjížďkám a pobytům na čerstvém vzduchu se svými koňskými miláčky.

Nespornou výhodou této lokality je dosah městské hromadné dopravy a možnost příjezdu automobilem až na místo jezdeckých stájí.

Pro Vaše koně jsou připraveny celodřevěné zateplené Anglické boxy s výhledem do otevřené krajiny. Samozřejmostí jsou výběhy pro naše koňské kamarády a travnaté pastviny. Všechny koně jsou pod pravidelnou veterinární kontrolou. Zajišťujeme kování, odčervení, zdravotní dokumentaci, výžehy, registrace koní, licence koní a jezdců.

Pro zájemce o jezdecké sportovní vyžití je k dispozici areál s překážkami pro parkurové skákání. Pro všestrannost jsou připraveny přírodní skoky, potok, brod a drezurní obdélník.

Vyjížďky a toulky přírodou různými směry brněnského okolí bez přecházení frekventovaných komunikací ocení každý, kdo má rád ničím nerušený pobyt v lesích, na lukách a stráních.

Svůj čas netrávíme pouze ježděním po okolí, ale využíváme každou příležitost, jak se se svými čtyřnohými přáteli co nejvíc pobavit.